RN731JTTD1050F100
MFR.Part #
RN731JTTD1050F100
JLCPCB Part #
C4199452
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS