RN731JTTD1043B50
MFR.Part #
RN731JTTD1043B50
JLCPCB Part #
C3924429
Description
-55℃~+155℃ 104kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS