RN731JTTD1042D100
MFR.Part #
RN731JTTD1042D100
JLCPCB Part #
C4084228
Description
-55℃~+155℃ 10.4kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS