RN731JTTD1042C10
MFR.Part #
RN731JTTD1042C10
JLCPCB Part #
C3962379
Description
-55℃~+155℃ 10.4kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS