RN731JTTD1041B10
MFR.Part #
RN731JTTD1041B10
JLCPCB Part #
C3943241
Description
-55℃~+155℃ 1.04kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS