RN731JTTD1041A25
MFR.Part #
RN731JTTD1041A25
JLCPCB Part #
C4011424
Description
-55℃~+155℃ 1.04kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS