RN731JTTD1040F100
MFR.Part #
RN731JTTD1040F100
JLCPCB Part #
C3932808
Description
-55℃~+155℃ 104Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS