RN731JTTD1040D10
MFR.Part #
RN731JTTD1040D10
JLCPCB Part #
C4303824
Description
-55℃~+155℃ 104Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS