RN731JTTD1022D100
MFR.Part #
RN731JTTD1022D100
JLCPCB Part #
C3984589
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS