RN731JTTD1021F25
MFR.Part #
RN731JTTD1021F25
JLCPCB Part #
C4552694
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS