RN731JTTD1020D25
MFR.Part #
RN731JTTD1020D25
JLCPCB Part #
C4175316
Description
-55℃~+155℃ 102Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS