RN731JTTD1020D100
MFR.Part #
RN731JTTD1020D100
JLCPCB Part #
C4103079
Description
-55℃~+155℃ 102Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS