RN731JTTD1001F25
MFR.Part #
RN731JTTD1001F25
JLCPCB Part #
C719293
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS