RN731JTTD1001D50
MFR.Part #
RN731JTTD1001D50
JLCPCB Part #
C4070782
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS