RN731JTTD1001A25
MFR.Part #
RN731JTTD1001A25
JLCPCB Part #
C3980178
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS