RN731JTTD1000F25
MFR.Part #
RN731JTTD1000F25
JLCPCB Part #
C4003600
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS