RN731JTTD1000B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD1000B25
JLCPCB Part #
C139046
Package
0603
Description
100Ω 63mW 75V ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS