RN731ETTP9762C25
MFR.Part #
RN731ETTP9762C25
JLCPCB Part #
C3999043
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 97.6kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS