RN731ETTP9760C50
MFR.Part #
RN731ETTP9760C50
JLCPCB Part #
C4055800
Description
-55℃~+155℃ 63mW 976Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS