RN731ETTP9652C25
MFR.Part #
RN731ETTP9652C25
JLCPCB Part #
C4144737
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 96.5kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS