RN731ETTP9650D50
MFR.Part #
RN731ETTP9650D50
JLCPCB Part #
C4149004
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 965Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS