RN731ETTP9421F50
MFR.Part #
RN731ETTP9421F50
JLCPCB Part #
C4143570
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 9.42kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS