RN731ETTP9421B50
MFR.Part #
RN731ETTP9421B50
JLCPCB Part #
C4069888
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 9.42kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS