RN731ETTP9312D50
MFR.Part #
RN731ETTP9312D50
JLCPCB Part #
C4285349
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 93.1kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS