RN731ETTP9101C50
MFR.Part #
RN731ETTP9101C50
JLCPCB Part #
C4306507
Description
-55℃~+155℃ 63mW 9.1kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS