RN731ETTP9101B25
MFR.Part #
RN731ETTP9101B25
JLCPCB Part #
C186348
Description
-55℃~+155℃ 50V 63mW 9.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS