RN731ETTP88R7F25
MFR.Part #
RN731ETTP88R7F25
JLCPCB Part #
C4150644
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 88.7Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS