RN731ETTP8871C25
MFR.Part #
RN731ETTP8871C25
JLCPCB Part #
C4178073
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.87kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS