RN731ETTP8871B50
MFR.Part #
RN731ETTP8871B50
JLCPCB Part #
C4139164
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS