RN731ETTP85R6F25
MFR.Part #
RN731ETTP85R6F25
JLCPCB Part #
C3912245
Description
-55℃~+155℃ 63mW 85.6Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS