RN731ETTP8562C50
MFR.Part #
RN731ETTP8562C50
JLCPCB Part #
C4275809
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 85.6kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS