RN731ETTP8561D50
MFR.Part #
RN731ETTP8561D50
JLCPCB Part #
C4234707
Description
-55℃~+155℃ 63mW 8.56kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS