RN731ETTP8560D50
MFR.Part #
RN731ETTP8560D50
JLCPCB Part #
C4271434
Description
-55℃~+155℃ 63mW 856Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS