RN731ETTP8202B50
MFR.Part #
RN731ETTP8202B50
JLCPCB Part #
C3994028
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 82kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS