RN731ETTP8200C50
MFR.Part #
RN731ETTP8200C50
JLCPCB Part #
C4306537
Description
-55℃~+155℃ 63mW 820Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS