RN731ETTP8062F25
MFR.Part #
RN731ETTP8062F25
JLCPCB Part #
C4246485
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 80.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS