RN731ETTP8062B50
MFR.Part #
RN731ETTP8062B50
JLCPCB Part #
C4284343
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 80.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS