RN731ETTP8060B50
MFR.Part #
RN731ETTP8060B50
JLCPCB Part #
C4126047
Description
-55℃~+155℃ 63mW 806Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS