RN731ETTP7962C50
MFR.Part #
RN731ETTP7962C50
JLCPCB Part #
C3981597
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 79.6kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS