RN731ETTP7772D50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731ETTP7772D50
JLCPCB Part #
C3942091
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 77.7kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS