RN731ETTP7502F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731ETTP7502F25
JLCPCB Part #
C4295225
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 75kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS