RN731ETTP7501B50
MFR.Part #
RN731ETTP7501B50
JLCPCB Part #
C4285293
Description
-55℃~+155℃ 63mW 7.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS