RN731ETTP7322F25
MFR.Part #
RN731ETTP7322F25
JLCPCB Part #
C3917451
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 73.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS