RN731ETTP7322C25
MFR.Part #
RN731ETTP7322C25
JLCPCB Part #
C4009319
Description
-55℃~+155℃ 63mW 73.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS