RN731ETTP7321B50
MFR.Part #
RN731ETTP7321B50
JLCPCB Part #
C3964035
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 7.32kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS