RN731ETTP7320B50
MFR.Part #
RN731ETTP7320B50
JLCPCB Part #
C3939287
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 732Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS