RN731ETTP70R6F25
MFR.Part #
RN731ETTP70R6F25
JLCPCB Part #
C4349139
Description
-55℃~+155℃ 63mW 70.6Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS