RN731ETTP69R8F50
MFR.Part #
RN731ETTP69R8F50
JLCPCB Part #
C4348951
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 69.8Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS