RN731ETTP6732F50
MFR.Part #
RN731ETTP6732F50
JLCPCB Part #
C4200783
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 67.3kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS