RN731ETTP6730D50
MFR.Part #
RN731ETTP6730D50
JLCPCB Part #
C4286726
Description
-55℃~+155℃ 63mW 673Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS